Графік роботи:

Будні: 11:00–18:00

0
Кошик
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння

Інтегровані глушники для зброї AF Tactical

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Чим інтегрований глушник відрізняється від неінтегрованого?

Інтегрований модератор – це інноваційне рішення, яке поєднує функцію глушника та дульного гальма компенсатора (ДГК) в одному компактному пристрої, що встановлюється на ствол зброї. Цей технологічний продукт є симбіозом ефективного придушення звуку пострілу та управління віддачею, що робить його затребуваним у різних сферах, починаючи від військових операцій і закінчуючи полюванням та спортивною стрільбою.

Даний вид ПБС має додаткову камеру, яка заходить на ствол на 10-12 см. Таким чином, не збільшуючи габарити зброї, можна збільшити гасіння звуку.

Конструктивні особливості інтегрованого ПБС

Конструкція саундмодератора цього типу включає кілька видів камер. Перша ― інтегрована, яка заходить безпосередньо на ствол. Глибина входу ствола в ПБС становить 10-12 см, залежно від моделі глушника. З інтегрованою частиною з'єднується камера з вбудованим дульним гальмом-компенсатором. Далі розташовані зйомні взаємозамінні камери-сепаратори. У більшості моделей у заводській комплектації їх 6, проте стрілець може сам збільшувати або зменшувати кількість в залежності від цілей застосування.

Деякі моделі оснащуються передньою кришкою з полум'ягасником. Інтегровані глушники мають розбірну конструкцію, завдяки якій легко чистити від забруднень, зручно зберігати та переносити.
Вага інтегрованих ПБС від 570 г. Однак завдяки розбірній конструкції та взаємозамінності камер саундмодератора стрілок може сам регулювати габарити та вагу обладнання.

Переваги інтегрованого глушника

1. Максимальне глушіння.
Основною функцією інтегрованого глушника є максимальне зниження рівня шуму, яке забезпечується завдяки додатковій камері, що заходить на ствол.

2. Поліпшення контролю над зброєю.
ДТК вбудоване в інтегрований глушник, допомагає знизити віддачу. Це робить зброю більш стабільною та керованою, що покращує точність стрільби та забезпечує швидке відновлення прицільного положення.

3. Естетичний вигляд.
Інтегрований глушник має естетичний дизайн, який інтегрується в загальний зовнішній вигляд зброї без додавання зайвих обсягів або ваги. Це дозволяє зберегти елегантність та компактність зброї.

На які види зброї можна підібрати інтегрований глушник?

Дані пристрої можуть бути встановлені на різні типи зброї, це можуть бути інтегровані глушники на болтовики різного калібру, так і рішення для високоточних снайперських гвинтівок. Моделі для великих калібрів відрізняються збільшеними габаритами та комплектуються додатковим сепаратором особливої конфігурації, що ефективно знижує тиск порохових газів. Більшість моделей є універсальними та підходять для полювання, спортивної стрільби, виконання бойових завдань.

Особливості експлуатації

Інтегровані саундмодератори виробника AFTactical відрізняються підвищеним експлуатаційним ресурсом. Вони розраховані як на одиночні постріли, і на ведення вогню короткими чергами. Без охолодження зброї можна відстрілювати до трьох стандартних магазинів. Але, щоб не допустити поломки або передчасного зносу глушника, стрілець повинен дотримуватися рекомендацій щодо його експлуатації. Перед стрільбою необхідно переконатися, що різьблення щільно затягнуте, а осі ПБС і каналу ствола повністю збігаються. Порушення цих правил негативно відбивається на точності стрільби, може призвести до пошкодження саундмодератора, знижує безпеку використання зброї.

Вгору